pizza

Da Grasso Nowogard Pizza

Zachodniopomorskie

Jak prowadzą statystyki, Polacy zatrzymują się coraz dużo aktywnym narodem, a ilość powstających co roku nad Wisłą małych firm napawa optymizmem. Jednym spośród niezwykle znaczących programów jest młoda lub średnia gastronomia, tu z kolei ogromną sławą zajmują się pizzerie.

Da Grasso Stepnica Pizza

Gdy początkujący właściciel lokalu gastronomicznego przebrnie przez każde wymagane formalności czy kontrole, wypełni tysiąc wniosków i oświadczeń, a ponadto otrzyma stosowne zgody, przychodzi moment na wyposażenie lokalu.

DaGrasso
DaGrasso

Piec do pizzy – serce każdej pizzerii

Istnieją różne typy pieców do pizzy, należy to zestawić ze sobą ich parametry w momentach, aby dobrać ten poważny. Zwykle w pizzeriach podawane są piece do pizzy elektryczne, a czasem – lecz to niezły pomysł raczej do pizzerii dużych, dysponujących stosownym kapitałem – piece opalane drewnem.

Piec elektryczny do pizzy to wydatek, który przeważnie jest bliższy finansowym możliwościom początkującego przedsiębiorcy. Piece mogą tworzyć różne wymiary, a ponadto zróżnicowaną ilość komór, idących na pieczenie kilku pizz jednocześnie. Istnieją tez piece przelotowe, które pozwalają na krótkie wypiekanie wielu pizz, ale też zapiekanek, czy podobnych dań w charakteru fast food.

Zobacz również pierwsza pożyczka

Bardzo oryginalny piec do pizzy tego modelu – model 3550TB10, otrzymuje się w ofercie niemieckiej firmy BARTSCHER. Co zaś się tyczy pieców mniejszych rozmiarów, interesujące zaprezentują się tu oferty dwóch polskich producentów: firmy Stalgast, której modele z serii X-line, E-line i F-line, żyją w całej gamie rozmiarów, jak a firmy Hendi, oferującej wysoką marka w połączeniu z ciekawym wzornictwem.

Piece do pizzy w naszej możliwości ma firma

Co oprócz pieca do pizzy?

Gdy już lokal zostanie wyposażony w domowy najważniejszy aspekt, do uwzględnienia jest jeszcze sporo przedmiotów, bez jakich nie może obejść się żadna pizzeria czy wszystek inny lokal gastronomiczny. Wskazane będą lodówki na przechowywanie składników, a ponadto odporne na ścieranie i jasne do dezynfekcji blaty do przyrządzania wypieku. Do wykonania niektórych składników niezbędna będzie zarówno odpowiednia kuchenka.

Zobacz wiadomości Kołobrzeg

Pomocna że się okazać dodatkowo specjalna podstawa do pieca (którą odnaleźć ważna w ofercie Stalgast). Przepisy BHP wymagają, żeby lokal był wyposażony osobne zlewy do mycia dla naczyń do konsumpcji oraz garnków, a również w wyparzarkę do naczyń. Listę taką można by liczyć w nieskończoność, a dodatkowo naturalnie nie odnalazłyśmy się na niej też wszystkie rzeczy absolutnie niezbędne. W gastronomii doświadczenie przychodzi a bardzo mocno, toteż właściciel pizzerii sam przekona się, czego dalej musi jego nazwa. Zamów pracowników z Ukrainy przez agencja pracy tymczasowej pracownicy z Ukrainy

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments