Jak działa cashback w eWinner?

Jak działa cashback w eWinner?

Warto przeczytać

W katalogu najbardziej wyczekiwanych promocji wśród typerów od dawna znajduje się zakład bez ryzyka. Przyczyna tego stanu rzeczy jest dość oczywista- bonus ten przynosi fantastyczne okazje do pomnażania stanu konta bez ponoszenia ryzyka. Jak działa promocja bez ryzyka eWinner? Jakie warunki należy spełnić, aby z niej skorzystać i skutecznie rozbudowywać konto depozytowe? Zapraszamy do lektury artykułu, w którym opowiemy wszystko o promocji na zakład bez ryzyka w eWinner.

Specyfikacja zakładu bez ryzyka w eWinner

Regulamin promocji eWinner cashback nie wymaga studiowania wielu stron zapisów. Proste zasady i wysoka kwota bonusu stają się przyczyną jego popularności wśród graczy. Klienci bukmachera eWinner wypowiadają się jednoznacznie pozytywnie o promocji cashback, doceniając jej duży potencjał. Wszelkie pochwały należy poprzeć faktami. Dlaczego cashback od eWinner jest tak korzystny? Otóż oferuje on 150 zł na zakład bez ryzyka, które dodatkowo nie podlegają żadnym warunkom dodatkowego obrotu! Bukmacher zwraca do 150 zł na konto depozytowe po przegranym kuponie, obstawionym po stawce 180 zł. Dlaczego 180, a nie 150? Wszelkie precyzyjne kalkulacje bukmacherskie wymagają uwzględnienia podatku od gier hazardowych, pobieranego od każdego zawartego kuponu. Wartość tego podatku to 12% stawki. Wygraną na kuponie bukmacher zawsze oblicza od kwoty pomniejszonej o podatek. Regulamin cashback przewiduje zwrot 150 zł od podstawy do obliczenia wygranej. Dlatego aby w pełni skorzystać z oferty promocyjnej, konieczne staje się dodanie do kwoty cashbacku wartości podatku.

Tak czy inaczej, 150 zł na zakład bez ryzyka bez wymogów dodatkowego obrotu prezentuje się nadzwyczaj atrakcyjnie. Warto również wspomnieć, że 150 zł to stawka maksymalna, a nie warunek kwotowy. Minimalną stawkę zakładu uprawniającą do otrzymania zwrotu bukmacher ustalił na 20 zł.

eWinner cashback przyznawany jest wszystkim nowym graczom, którzy na etapie tworzenia konta wpisali kod bonusowy eWinner w formularzu rejestracyjnym.

Jak wykorzystać eWinner cashback?

Chociaż bukmacher eWinner dopuszcza widełki kwotowe na korzystanie z cashbacku (20-150 zł), najbardziej opłacalnym sposobem zastosowania promocji w praktyce staje się gra po stawce maksymalnej. Gracz nie ponosi wówczas żadnego ryzyka. Jeśli kupon okaże się przegrany, eWinner zwraca pieniądze na konto, nie wymagając przy tym żadnych dodatkowych czynności ze strony użytkownika. Zdecydowanie najbardziej korzystnym scenariuszem staje się natomiast sytuacja, w której cashback w ogóle nie będzie uruchomiony. Oznacza to bowiem wygraną gracza. Obstawiając kupon po stawce 180 zł, otrzymujemy szansę na bardzo duże zyski. Największe korzyści dają kupony AKO, w których następuje efekt kumulacji kursowej. Już trzy zdarzenia po kursie 1.50 generują kurs całkowity 4.50. Łatwo wykonać proste mnożenie i zobaczyć, jak duża kwota pojawi się na depozycie po wygraniu tego zakładu.

Opisy ofert poszczególnych bukmacherów, a także porady jak korzystać z poszczególnych promocji, dostępne są w serwisie Zawód Typer. Warto odwiedzić stronę zawodtyper.pl w celu uzyskania sprawdzonych i skutecznych informacji ze świata zakładów wzajemnych. Portal Zawód Typer czyni obstawianie łatwiejszym i bardziej efektywnym, co przekłada się na stan konta depozytowego.

 

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments