Kobiety mafii Wolin gdzie obejrzeć?

Zachodniopomorskie

Wśród wielu produkcji, film kobiety mafii, istnieje tymże, który powoduje mieszane uczucia wśród widzów. By odpowiednio poznać film, należy dużo się w niego wczuć.
Kobiety Mafii wspomina o istnieniu rodziny z dzieckiem zaś ich opiekunką, gangstera a jego dziewczyny, i starego, który gotów jest spowodować dla córki wszystko. To emocjonalny film, pełen akcji.

Kobiety mafii Człopa gdzie obejrzeć?

Młoda policjantka, Izabella Bella trafia na dziwny pomysł zwabienia przestępców w sieć, by schwytać najbardziej przerażających przestępców, ściganych listem gończym. Niestety, komendant wyśmiewa jej projekt i zarządza opuścić pomieszczenie Beli. Młoda, rządna chwały policjantka, postanawia a na samodzielną rękę zatrzymać przestępców. Plan początkowo jest bez żadnych problemów, jednak w dobrym czasie Bela zostaje zdemaskowana, przez pewnego z przestępców, którego wcześniej zatrzymała.

klik i ogladaj film
klik i ogladaj film

Kobiety mafii Człopa gdzie obejrzeć?

Jeżeli nie pomoc, brawurowa akcja młodej policjantki, z pewnością przygotowało się źle. Bela została zwolniona. Szybko zaproponowano jej nowe miejsce. Przyjęła rolę agentki pod przykrywką. Nowa funkcja w ABW wpłynęła na rys i wzięcie Beli.

Poddawana licznym torturom, szantażom oraz lekcją walki, zdesperowana Izabella chce odejść z funkcji, jednak szef, kiedy się później okazuje przestępca, zapewnia ją aby dała sobie czas. dziewczyna otrzymuje pierwsze zlecenie. Jej działaniem, jest zbliżyć się do rodziny niebezpiecznych przestępców, którymi prowadzi Padrino, mający na nerwice lękowa.

Bela wczuwa się w wartość. Umieszczania się w lokalu, w jakim tańczy na rurze. Podczas pokazu zauważa drinka z gangsterów o pseudonimie cień, do jakiego się zbliżyła, by wyciągnąć informacje Bela uruchamia zepsute auto Cienia. Obecny w ramach podziękowania, proponuje podwieźć ją do domu.

Zamiast w domu, dziewczyna przyjeżdża z nim do hotelu, gdzie mieszkają ze sobą noc. Następnego ranka, po incydencie z bronią, postanawia napaść na jubilera, aby zachęcić do siebie gangsterów by uratować życie. Przyjemność z pięknego skoku nie jest jednak długo. Cień zostaje aresztowany, natomiast w obawie przed więzieniem, żywy decyduje się na ucieczkę do Hiszpanii wraz ze bliską kobietą.

Kobiety mafii Człopa gdzie obejrzeć?

Sielanka zakochanego w Justynie mężczyzny nie trwa długo. Zostają schwytani i deportowani do Polski, by móc postawić im zarzuty. Udaje mu się jednak rozwiązań z formy obronną ręką. Określa się złożyć zeznania, obciążające całą szajkę, w zmian umieszczony trzyma w nauce policyjnej, gdzie będzie brał ochronę.
W międzyczasie żona Cienia boryka się z sporymi kłopotami finansowymi. Wraz z opiekunką decydują się na wyjazd do Szwecji, gdzie są zająć się sprzedażą narkotyków.

Anne dręczą jednak zawsze ataki więc zostaje zlokalizowana w szpitalu. Od ostatniej chwili, los dziecka istnieje w dłoniach lojalnej opiekunki, dla której bycie mężczyzny jest najistotniejsze. Prowadzony przez Darię interes, łatwo się rozwija. Niestety, zeznania żywego ja pogrążają i kobieta próbuje odebrać sobie życie, aby uniknąć kary.
Na pełne szczęście, istnieje ostatnie nie udana próba.

Kobiety mafii Człopa gdzie obejrzeć?

Kiedy cień w skutku przebywa na wolność, planuje spędzić chwila z dzieckiem, by nadrobić zaległości. Niestety istnieje mu toż wprawdzie dane. Opiekunka, która wcześniej pozbyła się matki dziecka, dodała mu truciznę. Mężczyzna pada na ziemię w restauracji, oskarżając o jakość morderstwa Izabellę.

Po śmierci starszego dziecka i niezdolności marki, do kontroli nad dzieckiem, sąd przyznaje opiekę opiekunce Darii Która stanowi prowodyrem całej akcji. W zbliżonym do siebie czasie, w Hiszpanii odbywa się egzekucja byłej kochanki. Siekiera postanawia zemścić się na kliencie, jaki ją poniżał, wykorzystywał seksualnie i bił. Zleca więc zabójstwo milimetra.

Na werandzie były pan, pada zabity przez nowych mężów Justyny, którzy na jej zlecenie brutalnie go tracą. Tymczasem Daria aby, nadal móc rozkręcać narkotykowy biznes, decyduje się na zatrudnienie opiekunki dla niemowlęcia. Nieświadoma, zatrudnia byłą kochankę Cienia. W aktualnym terminie, dokonuje się pierwsza połowa kobiety Mafii.

Kobiety mafii Człopa gdzie obejrzeć?

Choć film ma wiele scen akcji, są również momenty, w jakich bierze się kilka materiałów na raz, dlatego warto oglądać film w zainteresowaniu, aby zrozumieć o co w nim pracuje.

Kobiety mafii Człopa gdzie obejrzeć?

 

Źródło artykułu Kobiety mafii

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments