opony używane

Opony używane Tuczno

Zachodniopomorskie

Opony Michelin traktowane są za jakieś z najczystszych na świecie. Francuski wytwórca ogumienia produkuje również opony letnie, jakich można używać zimą.

Opony używane Węgorzyno

Opinie o oponach Michelin Crossclimate+ wskazują, że znalazły one uznanie specjalistów i mężczyzn.

WEJDŻ KUP TERAZ
WEJDŻ KUP TERAZ

Uzyskały również zapewnienie tych marce w wyniku wielu testów i kontroli. Do najszerszych wartości opon Michelin Crossclimate+ zaliczyć można:

– wygodę użytkowania opon całorocznych,
– dużo wydajne parametry niezależnie od pory roku,
– dużą odporność na wybranie co stanowi kluczowym mankamentem większości opon wielosezonowych.

Opony używane Węgorzyno

Opony Michelin Crossclimate+

Wyżej wymienione opony Michelin są oponami letnimi, na jakich można prowadzić jeszcze w zimie. Nie uczestniczy ich mamić z oponami całorocznymi, ponieważ zdecydowanie dzielą się z nich parametrami. Doskonale kształtują się dla samochodów w wersji małych aut miejskich, kompaktów, kombi, sedanów oraz małych aut dostawczych. Ogumienie to wyróżnia się dużo pozytywnymi stronami jezdnymi, niską emisją hałasu poniżej 70 dB. oraz małym zużyciem.

Opony używane Węgorzyno

Crossclimate+ zostały poddane wielu testom porównawczym z ogumieniem sezonowym innych producentów. Niezależne testy przeprowadzone między innymi przez TUV SUD Product Service oraz DEKRA wykazały, że opona francuskiego producenta jest podobną drogę hamowania na twardej nawierzchni jak referencyjna opona letnia.

Opony używane Węgorzyno

Na mokrej nawierzchni, która właśnie dominuje zimą, jesienią oraz wiosną opona uzyskała dużo interesującą klasę hamowania B. To, co daje model Crossclimate+ to fakt, że jest oponą stricte letnią, ale można z powodzeniem korzystać z niej jeszcze rzadziej mroźną i śnieżną, ale zawsze zaczynającą z okresu do momentu zimą. Michelin posiada oznaczenie „trzech szczytów i śnieżynki”, co informuje o uzyskaniu certyfikatu zimowego 3PMSF.

Opinie o Michelin Crossclimate+ są niezwykle dla nich potrzebne, co potwierdza tylko tezę, że warto zainwestować w opony premium, zwłaszcza gdy zależymy mieć z opon cały rok, bez potrzeby zmiany opon letnich na zimowe. Model Crossclimate+ nabędziemy w obszarze od 15 do 19 cali.

Opony używane Węgorzyno

Bieżnik Michelin Crossclimate+

Francuska opona Crossclimate+ może pochwalić się pozytywnymi opiniami też znacznie korzystnymi parametrami, dzięki dwóm czynnikom. Ważnym jest skorzystanie do jej formy innowacyjnej mieszanki gumowej, zapewniającej dobrą przyczepność do nawierzchni niezależnie od temperatury. Drugim decydującym składnikiem jest bieżnik, będącym efektem doświadczenia oraz zaawansowanej techniki, wykorzystanej do jego założenia.

Bieżnik, który został zaprojektowany dla tej opony, jest połączeniem sztywnych klocków z fazowanymi krawędziami, które służą doskonałą przyczepność na twardej nawierzchni. Bieżnik z zewnątrz ułożony jest jednocześnie, ale wraz ze schodzeniem się do środka opony przybiera kształt litery „V”. Wspomniany kształt wzmacnia efekt zazębiania, co wpływa na łatwe jakości jezdne na śniegu. Najważniejszym aspektem bieżnika opony Michelin Crossclimate+ są jednak samoblokujące się lamele 3D, które na wszelkiej wysokości bieżnika zapewniają wysokie właściwości jezdne. Podczas używania się opony w jej bieżniku pojawiają się kanaliki, zapewniające dobra przyczepność na śniegu.

Opony używane Węgorzyno

Zobacz również Tanie opony

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments