Co kupić mężczyźnie?

Prezenty Dobra

Zachodniopomorskie

Wiadomo, ilu mężczyzn, tyle istotnych wymagań i preferencji. O ile prezent dla ukochanego powtarza się nie tak duży (jednak po latach związku może trudniejszy?), o tyle największe problemy budzi pytanie, jakie prezenty dla ludzi spodobają się tacie, koledze czy dziadkowi. Oto kilka pomysłów, także dla ukochanych.

Prezenty Koszalin

1. Zabawne

Wśród prezentów dla mężczyzn z poczuciem humoru znaleźć potrafią się personalizowane gadżety, takie jak śmiesznie wykonane spinacze, długopisy czy przyciski do druku z imieniem i zabawnym komplementem wobec posiadacza, zestaw – nadmuchanych – balonów z helem, fartuszek kuchenny, podtrzymywacz do wina w fantazyjnym kształcie, imprezowy kapelusz, maszynka do wykonywania waty cukrowej, peruka, okładka na pracę z stanowiskiem na flaszkę alkoholu czy kolejka z szynami lub klocki lego (zwłaszcza, jeśli znamy dziecięce upodobania obdarowywanego).

Co kupić mężczyźnie?
Co kupić mężczyźnie?

Dobrym wyborem, bo przyjemnym, wydajnym i zależnym w wszyscy od nas, są podkoszulki z nadrukami. Dla kolegi, przyjaciela, męża, ukochanego – możemy wymyślić dowolny napis czy wybrać jeden z polecanych. Oczywiście potrafią być toż konteksty w charakterze: „Jestem najsłynniejszy na świecie” albo „Gdy więc czytasz, czemu nie pójdziemy na kawę?” ( ta raczej dla brata lub kumpla). Dla kogoś, kogo mniej znamy, lub uznajemy za ważniejszą osobę, wybrać możemy krajobraz z okolicy, którą ceni, czy obrazek kierujący się do jego zainteresowaniem, jak super samochód, gry komputerowe albo wędkowanie.

Zobacz również pożyczka mikrokasa

2. Do centra przez żołądek

Prawie zawsze ciekawym projektem na dary dla gości będzie…. jedzenie. Można upiec w budynku tort czy ciasto z napisem „Dla najlepszego…”, kupić dobre wino. Niejednego ucieszy też koszyk pełen przysmaków, na przykład w sposobu kuchni włoskiej lub skandynawskiej. Zwłaszcza samotnie mieszkający mężczyźni docenią pewnie troskę o ich żołądki. Nie pozostawiajmy te jednak, że i wśród panów znaleźć można wielu mistrzów kuchni, zaś w ostatnich czasach nie będzie zaskoczeniem prezent, który posłuży im parzyć znakomitą kawę czy niebanalne herbaty. Tu ale potrzeba być odpowiedzialnym, nie wszystkiego taki prezent ucieszy!

3. Klasycznie

Nadal bywają też ponadczasowe klasyczne prezenty dla mężczyzn, jak kosmetyki do golenia, golarki, swetry, czapki, krawaty również drugie stronie garderoby. Klasykiem są i książki – jeśli nie znasz dobrze gustu pana, któremu sprawiasz taki prezent, zawsze możesz zaryzykować leksykon (na dowód zbierający ciekawe wydarzenia wieku czy super wynalazki technicznie). Spodobać potrafią się również albumy, choćby ilustrujące najdoskonalsze miejsca świata czy największe ludzkie wyczyny. Ciekawe prezenty dla gości to także mapy – na przykład do powieszenia na ścianie, również te nowoczesne, jak i stylizowane na antyczne. I tak: narzędzia (wkrętarka, wiertarka, zestaw śrubokrętów – pod warunkiem, że nie będzie zatem mogło stanowić odczytane jako złośliwa aluzja – no, chyba, że planujesz ją dokonać!) oraz elektronika. Mężczyźni kochają elektroniczne gadżety – od tamtego smartfona, przez zegarek mierzący tętno i sprawdzający jakość snu, po lokalizator środków i portfela.

Dróg istnieje ciągle wiele. Prezenty dla gości to jednak także wszelkie wyposażenie sportowe czy górskie, wygodny fotel, a nawet miękki pled i poduszka, żeby mogli dobrze odpocząć. Pamiętajmy, że istotne są słowa, których użyjemy, dając coś istotnemu dla nas mężczyźnie.
Więcej informacji
Więcej porady znajdziesz na ścianie Co kupić mężczyźnie? na której szukają się prezenty i gadżety dla ludzi.

 

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments