Ranking terminali płatniczych - jaki terminal wybrać?

Ranking terminali płatniczych – jaki terminal wybrać?

Warto przeczytać

Terminale płatnicze w dzisiejszych czasach są właściwie niezbędną częścią prowadzenia swojego stacjonarnego biznesu.

Jaki terminal płatniczy wybrać?

To wygoda zarówno dla sprzedających, jak i kupujących. Obecnie większość z nas preferuje płatność kartą. To bardzo wygodne, ponieważ płatności bezgotówkowe możemy wykonywać telefonem, a nawet zegarkiem. W każdej chwili możemy coś kupić, ale do tego trzeba terminala płatniczego.

Jeśli jeszcze nie masz terminala płatniczego, warto zastanowić się nad tym, aby się w niego zaopatrzyć. Można tym samym zyskać nowych klientów – tych, którzy dotychczas nie korzystali z naszych usług, bo preferują jedynie płatności bezgotówkowe. Posiadanie terminala sprzyja również prowadzeniu biznesu zdalnie. Jest wiele plusów związanych z nabyciem terminala, ale i sporo kosztów i zobowiązań. Warto wcześniej dowiedzieć się o tym jak najwięcej.

Ranking terminali płatniczych

Jeżeli interesują was płatności zbliżeniowe, terminale płatnicze dla Waszego biznesu – warto zainteresować się programem polska bezgotówkowa. Przed zakupem, warto zapoznać się z rankingiem terminali płatniczych na stronie internetowej https://www.firmowakasa.pl/ranking-terminali-platniczych/. Dzięki niemu można dowiedzieć się przydatnych informacji jak te, w jaki sposób zaoszczędzić na prowizjach i abonamencie zamawiając terminal z odpowiednich banków. Wśród dostawców są między innymi santander bank polska, bank pekao, czy millenium.

Warto wiedzieć, że program polska bezgotówkowa umożliwia otrzymanie darmowego terminala płatniczego na okres do 5 miesięcy. Po upływie tego czasu musimy płacić za dzierżawę terminala.

Według rankingu, najbardziej opłacalny jest terminal płatniczy pekao, dzięki niemu możemy zaoszczędzić najwięcej. Stacjonarne terminale wiążą się także z ich techniczną, serwisową obsługą, za którą płatności trzeba również wziąć pod uwagę. Terminale muszą teraz posiadać wszystkie obsługiwane metody płatności, a zwłaszcza posiadać czytnik transakcji zbliżeniowych.

Dzięki niemu, nie ma potrzeby fizycznego użycia karty, a możliwe są transakcje kartą w telefonie, czy zegarku. Wygodną i nowoczesną opcją jest również terminal mobilny.

Jeżeli prowadzimy biznes międzynarodowy – warto zadać o to, aby terminal miał dynamiczny przelicznik walut i by możliwa była dynamiczna konwersja walut.

Terminale płatnicze i płatności bezgotówkowe

Terminal płatniczy obecnie to podstawa. Bez płatności bezgotówkowych ciężko już o biznes. Terminale stacjonarne są potrzebne w każdym miejscu. W ramach programu polska bezgotówkowa, możemy się o niego łatwo postarać. Ranking terminali płatniczych ułatwi nam wybór najlepszego z dostępnych na rynku.

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments